Prírodná kozmetika a biokozmetika,ekodrogéria,biopotraviny-Ekodalej

Navigácia

Prihlásenie

Meno

Heslo

Nie ste členom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

Partneri

reklama

Ekoshop

Čítať tému

Vytlačiť tému
menstruacny kalisok
janica
#1 Vytlačiť príspevok
Pridané 08.01.2010 20:50
Člen

Príspevkov: 2
Založený: 08.01.10

...neviem ci to sem zaradit,nahodou som narazila na tento clanok http://www.badatel.sk/index.php?option=com_content&task=view&id=256&Itemid=45 a zacala som sa zaujimat o zdrave alternativy a jednou z nich je aj kalisok.dokonca som aj kontaktovala svojho gyn.ktory na to mal pozit ohlas a dokonca vravel ze v uk je to uz bezne a davno a ze sem to uz ide pomaly a ludia sa vsetkeho noveho boja.takze vazne rozmyslam ze si ho kupim.je sice drahsi ale cenovo dostupny som nasla na stranke www.kalisok.sk ,ale este stale kukam na net a hladam,kedze som este na materskej a ta nieje velka.
toto nie je reklama na uvedene pripravky,len pri prechadzani mojej domacnosti na eko prostriedky a hladani som narazila aj na tuto ako moznost.
budem rada ak napisete vase nazory.dik j

Katka
#2 Vytlačiť príspevok
Pridané 13.01.2010 23:12
Člen

Príspevkov: 32
Založený: 01.02.08

Ahoj,
ja som kalistek pouzivala nejaky ten cas a spokojnost maximalna. Teraz nepouzivam, lebo som tehotna. Lol Ale ked pride zase cas, tak sa k nemu znovu vratim. Svoje prve dojmy som pisala tu: http://www.ekodalej.sk/fusionforum/viewthread.php?thread_id=110#post_513
Na trhu je velke mnozstvo druhov, lisia sa materialom, farbou, velkostou, niektore su tuhsie, niektore maksie, skratka je z coho vyberat. U nas sa daju kupit vacsinou len cez internet, sice aj to sa zacina pomaly menit, ale vacsinou to cez internet aj tak vyjde lacnejsie. Vyskusala som viacero druhov, zo zvedavosti, drzia vsetky. Wink Ja za seba mozem odporucit lunette alebo ladycup, mooncup sa mi zdal dost tuhy, je s nim horsia manipulacia. Ale zas kazdej moze vyhovovat nieco ine.

anonym
#3 Vytlačiť príspevok
Pridané 23.07.2010 11:43
Člen

Príspevkov: 592
Založený: 01.01.70

Ahojte dámy :)
menštruačný kalíšok sa dá kúpiť vo vybraných lekárňach, do ktorých ho distribuuje firma Merien. zoznam lekární si môžete pozrieť na tomto linku:
http://www.merien.sk/index.php?option=com_content&view=article&id=60:lekarne&catid=14:distribune-miesta&Itemid=27
ja osobne používam mooncup veľkosti A od Merien, nakoľko som po pôrode prirodzenou cestou. a som s ním veľmi spokojná. cena je síce vyššia, ale pri väčšom množstevnom odbere je to výhodné a aj pri ďalších nákupoch máte potom zľavu. no rozhodnutie je už na vás. :)

Arrellfut
#4 Vytlačiť príspevok
Pridané 06.03.2013 06:42
Člen

Príspevkov: 1
Založený: 02.03.13

www.wholesalenfljerseyssearch.com Michigan Wolverines Merchandise All this should be comprised in the lead you are buyingco Use heavy duty packaging tapes This and many other are the reasons that most of the wholesale businesses don’t get to live through their first year You can set up a blog for free

cheap nfl jerseys china authentic nfl jerseys cheap Article Source1888articles It is not advisable to defend yourself They do exist! Recognize your visual limitations Contact him at printingimpactarticle@gmail They are cheap and therefore, easily affordable

cheap nfl jerseys cheap jerseys paypal You can also count and limit the number of participants in the conferenceC What is it? by Dylan RodriguezHow can Office Interior Design Affect Office Productivity by ValfridThe story is very different and that is why many like it63” width and 0About AuthorAbout this authorBpwork is CEO of cheapwholesalecostumejewelry

cheap authentic nfl jerseys wholesale nhl jerseys If you have a cell phone which is compatible with the networks available in Spain, you will find that you will have varied options for making an international call One needs to enter into a contract as it is the document that explains fees and services efficientlycomauthorsubhashkandpal293 Other Related ArticlesCheap Loans for people on benefits by Melissa MiaLog Book Loan for Bad Credit The reviews say that movie is a full entertainment for a whole familyukArticle 1888articles

Prejdite na fórum:

Rýchla odpoveď

Kontrolná otázka:Koľko je dva + dva?

Eko dalej (c) 2006-2008; powered by php-fusion optimalizace PageRank.cz